TESTOVACÍ PŘÍPRAVKY

Navrhujeme a vyrábíme testovací přípravky, které jsou určeny k nesení dílů při náročných zkouškách působení vlivu povětrnostních podmínek (např. vlhkost, mráz atd.). Tyto přípravky musí splňovat náročné požadavky na přesnost, stálost a odolnost (např. vůči korozi), protože jsou pravidelně vystavovány extrémním podmínkám.

Testovací přípravek do klimatické komory, přední pohled
šipka dolů
jednoúčelové stroje, výroba jednoúčelových strojů, ikona, artweld robotics

Jaké vlastnosti by měly mít testovací přípravky?

Testovací přípravky, které nesou díly do klimatické komory, by měly splňovat několik klíčových vlastností:

  • Odolné materiály: Testovací přípravky by měly být vyrobeny z takových materiálů, u kterých můžeme předpokládat maximální odolnost vůči klimatickým podmínkám, v nichž bude testování probíhat. Stálost materiálu přípravku je základem pro hodnověrné výsledky testů. P
  • Bezpečnost: Testovací přípravky musí svým designem a provedením zajistit minimalizaci rizika úrazu obsluhy. Proto musí být mimo jiné vybaveny spolehlivým systémem upnutí založených dílů. Dále by nemělo dojít např. k převrácení nebo samovolnému pohybu (např. díky absenci bržděných koleček atd. )
  • Přesnost: Testování dílů v klimatických komorách je certifikovaný proces, při kterém se klade důraz na sebemenší detail. Proto i přípravek, který je nedílnou součástí testu, musí být vyroben s maximální přesností, aby nemohl negativně ovlivnit výsledek zkoušky.
  • Snadná obsluha: Testovací přípravky by měly být snadno ovladatelné a jejich používání intuitivní. Cílem je, aby přípravky proces testování usnadňovaly a zrychlovaly.

Přípravky pro klimatické testování umíme vyrobit přesně podle vašeho zadání, ale jsme schopni také pomoci s jejich vývojem. Zeptejte se našich odborníků ještě dnes!

profesionální jednání

Proč my?

  • Využíváme software CATIA pro konstrukci.
  • Díly přípravků vyrábíme sami na vlastních CNC
  • Spolupracujeme s předními výrobci komponentů
  • Dáváme důraz na přesnost, kvalitu zpracování a inovace.
konzultace
website-design
Vyšší produktivita

Potřebujete vyrobit testovací přípravky?

Jsme připraveni vás navštívit a vyslechnout vaše potřeby, představy a požadavky.

Kontaktujte nás

Bude se vám věnovat tým odborníků na testovací přípravky, který odpoví na všechny vaše otázky a zpracuje cenovou nabídku. Můžete nás také navštívit v naší provozovně v Liberci.

Kontaktní formulář

Contact Form

Artweld robotics & automation je projekční a výrobní oddělení společnosti Artweld s.r.o.