O NÁS

Kdo jsme a čím se zabýváme

Artweld robotics & automation je výrobně vývojová divize společnosti Artweld s.r.o.  Zabýváme se výrobou kontrolních,  svařovacích a cubingových přípravků, jednoúčelových strojů a integrací řešení pro robotizaci a automatizaci svařování. Díky týmu odborníků zajišťujeme všechny fáze realizace vašeho projektu – od návrhu a konstrukce přes elektroprojekci a programování až po výrobu komponentů, montáž a uvedení do provozu.

Informační brožura ke stažení

Získejte stručný přehled informací o nás i ve formátu PDF.

Poslání Artweld robotics & automation

Navrhujeme a vyrábíme produkty, které po všech stránkách naplní potřeby našich zákazníků. Chceme se stát jejich dlouhodobým partnerem a volbou číslo jedna ve světě automatizace a robotizace.

Výhody spolupráce s námi

  • Návrh, konstrukce, elektroprojekce, programování a výroba pod jednou střechou
  • Detailní znalost svařovacích procesů
  • Důraz na přesnost, spolehlivost a inovace
  • Vlastní CNC obrábění na tříosých a pětiosých strojích
  • Nejmodernější konstrukční, elektroprojekční a programovací software

Co pro vás můžeme udělat

Svařovací a kontrolní přípravky

Navrhujeme, vyrábíme a integrujeme svařovací a kontrolní přípravky, díky kterým bude vaše výroba přesnější, spolehlivější a ziskovější.

Zjistit více

Cubingové přípravky (cubing)

Díky pokročilému technickému zázemí pro vás můžeme zhotovit dokonalé cubingy pro vizuální a rozměrovou kontrolu vyrobených dílů.

Zjistit více

Robotické svařování

Navrhujeme a realizujeme robotická svařovací pracoviště vybavená inovativními periferiemi a dodáváme k nim spotřební i náhradní díly.

Zjistit více

Jednoúčelové stroje

Jsme připraveni vyslechnout vaše potřeby a přesně podle nich navrhnout a vyrobit bezpečné a zároveň efektivní jednoúčelové stroje.

Zjistit více

3D měření

Využíváme 3D měřicího stroje Nikon Altera s rozsahem 2500 × 1500 × 1500 mm. 3D souřadnicové měření nabízíme také jako zakázkovou službu.

Zjistit více

Konzultace a školení

Nechte si u nás svařit testovací vzorky, předvést moderní robotická pracoviště včetně inovativních periferií či zaškolit personál.

Zjistit více